Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy Sao Sebastiao van 300 vierkante meter ligt in de onmiddellijke nabijheid van het natuurlijke zwembad en is geschikt voor maximaal 6 gasten. De 3-slaapkamer villa bevindt zich net om de hoek bij het Praia Preta en nodigt gasten uit om te ontspannen in een bubbelbad.
Barra do Sahy is binnen 10 minuten lopen vanaf de villa, gelegen in een strandgebied. De gesitueerde in Sao Sebastiao Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy bevindt zich op 2 km van Juquei. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia de Juqueí, gelegen binnen 15 minuten rijafstand.
De 3-badkamer accommodatie biedt uitzicht over de zee aan. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken of dineren in een eetgedeelte. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Restaurante As Ilhas, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 500 meter ervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Melhor Praia De Juquehy2310 km
- Barra do Sahy722 km
- Juquehy Shopping2443 km
- Maria Gula2084 km
- Praia de Juquehy2687 km
- Natural swimming pool360 km
- Praia Preta1178 km
- Shopping Monjolo Juquehy2240 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos162 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy zijn het natuurlijke zwembad (in de onmiddellijke nabijheid van de accommodatie) en het Praia Preta, op 100 meter afstand. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy?
Gasten van Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is São José dos Campos van strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy?
Er is een 165 km afstand tussen São José dos Campos en strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy. - ❓
Welke restaurants in de buurt van de villa kun je aanbevelen?
Gasten van de villa kunnen eten in Restaurante Azul Do Mar restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in deze villa?
Deze villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in strand Casa 3 Suites Com Vista Para O Mar - Praia Barra Do Sahy verblijven.